DS 7 CROSSBACK

DS 7 CROSSBACK

DS'in Paris imzalı yenilikçi bir tarz ve uzmanlıkla işlediği yeni SUV yorumu, tüm özgünlüğünü gözler önüne seriyor.  28 Şubat'ta DS 7 CROSSBACK ilk kez Paris'in kalbinde, Louvre Piramidi'nde otomobilseverlerin beğenisine sunuldu.      

KARİZMATİK TASARIM

DS 7 CROSSBACK: Tamamen yeni bir SUV estetiği

   

Karizmatik, kaslı ve tutkulu DS 7 CROSSBACK, dikey ve heykelsi ön yüzü, imzası olan DS Wings ön ızgara ve benzersiz aydınlatma sistemi gibi ayrıntılarla gücünü ve asaletini doruk noktasına taşıyor.


Anında ferahlık ve dinginlik hissi veren varlığı ve boyutlarıyla öne çıkan bu sıra dışı SUV'un sizi şaşırtmasına izin verin.

Tamamen ve sadece DS 7 CROSSBACK'e özgün

DS ACTIVE LED VISION farlar, LED'li dikey gündüz farlarıyla tamamlanarak, DS 7 CROSSBACK'e benzersiz bir aydınlatma sistemi kazandırıyor. Ön far grubu, mücevher gibi işlenen LED modülleri açıldığı andan itibaren büyüleyici bir ışık demeti ile karşı karşıyasınız.

GECE GÜNDÜZ FARK EDİLİR

Full LED'li teknolojik 3D arka farlar, DS 7 CROSSBACK'i hem daha güvenli kılıyor hem de kendisini dışardan seyredenler için benzersiz bir estetiği pekiştiriyor.

Yenilikçi bir teknolojide iki adet 12" ekran DS 7 CROSSBACK'te birleşiyor.

     

Birinci HD dokunmatik ekran en mükemmel bağlantı olanaklarını sunuyor: navigasyon, multimedya işlevleri, Mirror Screen ya da DS Connect.  

 

Tamamen kişiselleştirilebilir ikinci ekran, doğrudan görüş alanınızda olmasını arzu edeceğiniz tüm bilgileri bir araya getiriyor. DS 7 CROSSBACK'İn kabinindeki yerleşik teknolojinin simgesi olan bu ekranlar, sizi şaşırtıyor.

FRANSIZ LÜKSÜNÜ TECRÜBE EDİN

Kendine özgü bir iç mekan için beş esin kaynağı

Çağdaş ve şık DS 7 CROSSBACK'in modern ve seçkin kabini, Fransız uzmanlığını ön plana çıkarıyor. Beğeninize, ihtiyaçlarınıza ve duyularınıza hitap eden  DS Inspirations materyalleri arasından seçim yaparak aracınızı kendi duyularınıza göre kişiselleştirebilirsiniz. Bu tercihleriniz ruh halinizi yansıtır ve kişiliğinizi, farklı zevklerinizi ifade etmenize olanak tanır.

DS INSPRIATIONS'I KEŞFEDİN

Üstün el sanatı kalitesine saygıda kusur etmeyen, DS Inspirations seçeneklerinin her ayrıntısı ve her malzemesi (gerçek ahşap, Alcantara ve Nappa deri) titizlikle seçildi ve işlendi.


DS 7 CROSSBACK, nappa deri, ahşap ve hatta saatçilikte kullanılan "Guilloche" motifi gibi asil malzemelerin kullanımında kendini gösteren ince özen sayesinde Paris tarzı bir yenilikçilik ve uzmanlık yansıtıyor. « Clous de Paris » .

« Her malzeme ve her ayrıntı özel tasarım izlenimi veriyor: en küçük ayrıntıda bile özenli bir tutku var. »


Thierry Metroz, DS Automobiles Tasarım Direktörü


AYRINTILARA OLAN TUTKU

Saat detayı ve müzik sistemi tutkularımızın yalnızca örneği

Tüm heybetiyle ön panele yerleştirilen BRM R180 saat , motor çalıştırıldığında yuvasından çıkarak sizi adeta büyülüyor.

B.R.M Chronographes

DS ve FOCAL® mühendisleri ile tasarımcıları işbirliği yaparak iç mimari ve yapıyı akustik mükemmellik gerekliliklerine en iyi şekilde uyarladılar.

FOCAL®

Üstün Teknojilerin Doğal Sonu: Daha Fazla Verimlilik ve Dinginlik

Tüm duyuları harekete geçiren sürüşler

    

DS 7 CROSSBACK'te ilkbahar 2019'dan itibaren sunulacak performanslı ve şarj edilebilir E-TENSE hibrit motor, 300 BG ve 4 tekerlekten çekişin yanı sıra sıfır emisyon modunda 60 km menzil sayesinde performans ve verimlilik sembolü olacak. Zeki ve benzersiz mimari sayesinde, yolcuların oturma alanı ve bagaj hacmi korunabiliyor. 

 

DS 7 CROSSBACK, 8 vitesli yeni otomatik vites kutusuyla (EAT8) birlikte sunularak dinamik dinginlik kavramını bir adım daha ileri götürüyor. 

 

Dünya prömiyerini DS 7 CROSSBACK ile yapan yeni otomatik şanzıman sistemi hızlı ve rahat vites geçişlerine olanak sağlıyor.

Co-pilot'unuzla tanışın!

DS Connected Pilot, bağımsız sürüşlere doğru bir adım daha

    

Sürücüye yardım ederken aracının kontrolünü her an geri alma olanağı sunan DS CONNECTED PILOT, sürücünün sürüşü kısmen devrederken otomobilinin kontrolünü her an geri alabilmesini sağlıyor.

 

Öndeki araca göre hızı ve mesafeyi ayarlayan ACC Stop & Go (Adaptative Cruise Control - Uyarlamalı Hız Sabitleme) ile donatılan DS Connected Pilot aynı zamanda LPA (Lane Position Assist - Şerit Konumu Yardımı) işlevi sayesinde direksiyona etki ederek DS 7 CROSSBACK'in tercihleriniz ve sürüş alışkanlıklarınıza uygun şeritte gitmesini de sağlıyor.

Yolunuzu aydınlatıyor...

DS NIGHT VISION: Daha Fazla Gece Görüşü     

 

DS NIGHT VISION, kızılötesi kamerası ile 100 metreye kadar yol üzerinde bulunan yayaları, bisikletçileri ve hayvanları algılıyor. 12" dijital ekranda yakın tehlikeleri rahatlıkla görebiliyorsunuz.

 

 

 

DS LOUNGE: Dinamik Dinginlik


DS ACTIVE SCAN SUSPENSION: DS'in 21. yüzyıl inovasyonu     

 

"DS'in 1950'lerde kullandığı ve zihinlerde yer eden hidropnömatik süspansiyondan ilham alan mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz kameralı aktif süspansiyon sistemini hayata geçirdiler: DS ACTIVE SCAN SUSPENSION. 

 

Bu yenilikçi teknoloji, yolun negatif (çukurlar) ve pozitif (kasisler) kusurlarını algılayıp öngörerek mükemmel bir konfor sunmak için amortisörleri sürekli yönetiyor.

DS ConnectedCAM*: Sürüş sırasında sizin gördüğünüz her şeyi kaydeden kamera.

 

DS ConnectedCAM iç dikiz aynasının bazına entegre edilmiş bir kamera sistemidir, fotograf çeker ve çektiği fotografları hafızasında saklar. Kablosuz internet sayesinde kamera yoluyla elde edilen tüm veriler bir akıllı telefona transfer edilebilir. DS ConnectedCAM kaza anını videoya çekebilmektedir.

 

* Çok yakında sunulacaktır.